Количівська школа зустрічає гостей

IMG_20150520_105446

IMG_20150520_112958 IMG_20150520_114102 IMG_20150520_110611 IMG_20150520_110420

Сьогодні, 20 травня, у Количівській ЗОШ І – ІІІ ступенів відбулася зустріч з відомими митцями Олександром Деко, Сергієм Дзюбою, Юрієм Багрянцевим.

Вона пройшла в дружній, теплій атмосфері. Письменники розповіли про себе, про свою творчість. Завітали вони на Чернігівщину на святкування Шевченківських днів.
На цій зустрічі Олександр Аврамович Деко отримав ще три нагороди як визнання своєї титанічної праці. Саме на прохання письменника вони були вручені в його рідній школі. Нагороди отримав і Юрій Багрянцев – тележурналіст, літератор, видавець. Цього дня він не розлучався з кінокамерою, оскільки знімав документальний фільм про Олександра Дека.
Постать Олександра Аврамовича є особливою для нашої школи, оскільки він навчався тут, його дитячі роки промайнули в селі Количівка. Олександр Аврамович Де́ко – визначна особистість. Його ім’я знане в інтелектуальних, мистецько-літературних і наукових осередках України, Польщі, Ізраїлю. Це український прозаїк, перекладач, літературознавець, публіцист, журналіст, видавець, громадський діяч, головний редактор журналу «Соборність» (Ізраїль) українською мовою.
12 лютого 2015 року рішенням Вченої ради Кіровоградського інституту регіонального управління та економіки йому присвоїли звання DOKTOR HОNORIS СAUSA.
Учні школи мали змогу поспілкуватися з письменником, поставити запитання, які їх цікавили. На згадку про зустріч Олександр Аврамович подарував книгу Ігоря Добрянського та Миколи Зимомрі «Утвердження життєвих ідеалів. Олександр Деко», а учні у відповідь – фотоальбом із світлинами до болю знайомих письменнику місць на території нашого села.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s